Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Řezačky izolací SPEWE

Prodej - Pronájem - Servis

PRODEJPRONÁJEMSERVIS řezaček izolací SPEWE zajišťuje společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o., která se stala výhradním distributorem a autorizovaným servisem pro Českou republiku.

S návrhem řešení a výběrem vhodného typu stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na řezačky SPEWE, samozřejmostí je i odborné poradenství a zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Navštivte také naše webové stránky www.tonstav-service.cz, kde najdete další sortiment stavebních strojů, techniky, zboží a specializovaných stavebních materiálů, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

Řezačky izolací, polystyrenu, minerální vaty SPEWE včetně příslušenství můžete také pohodlně nakupovat přímo na našem e-shopu.

Řezačky izolací SPEWE - prodej TONSTAV-SERVICE

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.