Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Řezání odporových drátem SPEWE

Řezačky polystyrenu

Řezačky polystyrenových izolací (izolačních desek z expandovaného polystyrenu EPS) značky SPEWE zajišťují přesný řez pomocí žhavícího odporového drátu.

Odporový drát se po zapojení řezačky do elektrické sítě během několika sekund nažhaví na požadovanou teplotu. Řezání pomocí elektrické řezačky je tiché, nenáročné a bez nepořádku, který vzniká při řezání polystyrenu klasickým způsobem. Díky tomu, že polystyren rychle reaguje na vysoké teploty, tak se pomocí tavné řezačky velmi rychle a přesně dělí

Řezačky značky SPEWE jsou velmi lehké a další významnou výhodou je jejich snadná montáž a nízký příkon. V nabídce jsou různé druhy řezaček - stojací, závěsné na lešení i stolní modely.

Výhody řezaček polystyrenu s odporovým drátem:

  • vysoká efektivita práce - práce jde rychle od ruky
  • čistá práce - žádný nepořádek z polystyrenových kuliček
  • snadná a rychlá montáž
  • rychlá návratnost investice - úspora času a energie

 
Podrobný popis jednotlivých typů řezaček včetně vhodného příslušenství najdete v menu vlevo.

S výběrem vhodného typu řezačky Vám také velmi rádi poradí odborníci na našich divizí TONSTAV-SERVICE s.r.o. (České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava). Některé typy řezaček Vám také můžeme zapůjčit nebo předvést přímo v praxi. Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře níže.

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.